Olimpia 2016 menetrend – szerda, augusztus 17.

0
49

A riói olimpia teljes szerdai programja magyar idő szerint (zárójelben a helyi idő). A sportágak nevét követő szám azt jelzi, hogy az adott sportágban az adott napon hány számban osztanak érmet.

augusztus 17., szerda (éremosztás 16 számban)

GOLF (Olimpiai Golfpálya)

  • 12.30-21.00 (07.30-16.00): női verseny, 1. nap

TOLLASLABDA (Riocentro – 4-es Pavilon) – 1

  • 13.30-18.30 (08.30-13.30): férfi egyes negyeddöntő, VEGYES PÁROS DÖNTŐ

KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna)

  • 14.00-16.05 (09.00-11.05) – előfutamok: férfi K-2 1000 m, férfi C-1 200 m, férfi K-2 200 m, női K-1 500 m – középfutamok: férfi K-2 1000 m, férfi C-1 200 m, férfi K-2 200 m, női K-1 500 m

TEKVONDÓ (3-as Karióka Aréna) – 2

  • 14.00-18.00 (09.00-13.00): női 49 kg és férfi 58 kg selejtező
  • 20.00-23.00 (15.00-18.00): női 49 kg és férfi 58 kg negyeddöntő, elődöntő
  • CSÜTÖRTÖK 01.00-03.15 (20.00-22.30): NŐI 49 KG ÉS FÉRFI 58 KG vigaszág, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) – 4

  • 14.30-18.05 (09.30-13.05) – férfiak: tízpróba (100 m, távolugrás, súlylökés), kalapácsvetés selejtező, 5000 m előfutam, 3000 M AKADÁLYFUTÁS DÖNTŐ – nők: 800 m előfutam
  • 22.45-04.00 (17.45-23.00) – férfiak: tízpróba (magasugrás, 400 m), gerelyhajítás selejtező, 200 m elődöntő – nők: 100 M GÁT elődöntő, DÖNTŐ, TÁVOLUGRÁS DÖNTŐ, 200 M DÖNTŐ

BIRKÓZÁS – (2-es Karióka Aréna) – 3

  • 15.00-18.00 (10.00-13.00): női 48 kg, 58 kg és 69 kg selejtezők, elődöntők
  • 21.00-23.45 (16.00-18.45): NŐI 48 KG, 58 KG ÉS 69 KG vigaszág és ÉREMMÉRKŐZÉSEK

KÉZILABDA (Jövő Aréna) – férfi negyeddöntő

  • 15.00 (10.00): Brazília-Franciaország
  • 18.30 (13.30): Németország-Katar
  • 22.00 (17.00): Dánia-Szlovénia
  • csütörtök 1.30 (20.30): Horvátország-Lengyelország

LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont) – 1

  • 15.00-17.20 (10.00-12.20): DÍJUGRATÁS, CSAPATVERSENY DÖNTŐ

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok) – férfi negyeddöntő

  • 15.00 (10.00): Kanada-Oroszország
  • 19.00 (14.00): Egyesült Államok-Lengyelország
  • 23.00 (18.00): Olaszország-Irán
  • csütörtök 3.15 (22.15): Brazília-Argentína

ASZTALITENISZ (Riocentro – 3-as Pavilon) – 1

  • 16.00-19.00 (11.00-14.00): férfi csapatverseny bronzmérkőzés (Koreai Köztársaság-Németország)
  • csütörtök 00.30-3.30 (19.30-22.30): FÉRFI CSAPATVERSENY DÖNTŐ (Kína-Japán)

KOSÁRLABDA (1-es Karióka Aréna) – férfi negyeddöntő

  • 16.00 (11.00): Ausztrália-Litvánia
  • 19.30 (14.30): Spanyolország-Franciaország
  • 23.45 (18.45): Egyesült Államok-Argentína
  • csütörtök 3.15 (22.15): Horvátország-Szerbia

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda) – női torna

  • 16.00 (11.00): Ausztrália-Brazília
  • 20.10 (15.10): Spanyolország-Kína
  • 17.20 (12.20): Oroszország-Olaszország
  • 21.30 (16.30): MAGYARORSZÁG-Egyesült Államok

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont) – női elődöntő

  • 17.00 (12.00): Hollandia-Németország
  • 22.00 (17.00): Új-Zéland – Nagy-Britannia

LABDARÚGÁS – férfi elődöntő

  • 18.00 (13.00): Brazília-Honduras, Maracana Stadion
  • 21.00 (16.00): Nigéria-Németország, Corinthians Aréna

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő) – 2

  • 18.00-22.30 (13.00-17.30): FÉRFI ÉS NŐI 470-ES ÉREMVERSENY, férfi és női 49-es tartaléknap

BMX (Olimpiai BMX Központ)

  • 18.30-20.20 (13.30-15.20): férfi és női rangsoroló futam

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon) – 1

  • 19.00-22.00 (14.00-17.00): női 60 kg elődöntő, női 75 kg negyeddöntő, férfi 52 kg negyeddöntő, FÉRFI 69 KG DÖNTŐ

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)

  • 20.00-23.10 (15.00-18.10): női toronyugrás selejtező

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna) – 1

  • CSÜTÖRTÖK 03.00-03.50 (22.00-22.50): női bronzmérkőzés
  • CSÜTÖRTÖK 05.00-05.50 (00.00-00.50): NŐI DÖNTŐ

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ