Olimpia 2016 menetrend – hétfő, augusztus 15.

0
31

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (Copacabana Erőd) – 1
14.00-16.30 (09.00-11.30): NŐI 10 KM

TOLLASLABDA (Riocentro – 4-es Pavilon)
13.30-04.00 (08.30-23.00): férfi egyes nyolcaddöntő, férfi páros negyeddöntő, női páros negyeddöntő, női egyes nyolcaddöntő, vegyes páros elődöntő

KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna)
14.00-16.30 (09.00-11.30) – előfutamok: férfi C-1 1000 m, női K-2 500 m, női K-1 200 m, férfi K-1 1000 m – középfutamok: férfi C-1 1000 m, női K-2 500 m, női K-1 200 m, férfi K-1 1000 m

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) – 5
14.30-17.05 (09.30-12.05) – férfiak: hármasugrás selejtező, 3000 m akadályfutás előfutamok, 400 m gát előfutamok – nők: 3000 M AKADÁLYFUTÁS DÖNTŐ, KALAPÁCSVETÉS DÖNTŐ, 400 m gát előfutamok
KEDD 01.15-03.50 (20.15-22.50) – férfiak: RÚDUGRÁS DÖNTŐ, 110 m gát előfutamok, 800 M DÖNTŐ – nők: diszkoszvetés selejtező, 200 m előfutamok, 400 M DÖNTŐ

KÉZILABDA (Jövő Aréna)
férfi csoportmérkőzések, 5. (utolsó) forduló:
A csoport:
19.40 (14.40): Franciaország-Dánia
kedd 0.50 (19.50): Horvátország-Tunézia
kedd 2.50 (21.50): Katar-Argentína
B csoport:
14.30 (9.30): Lengyelország-Szlovénia
16.30 (11.30): Németország-Egyiptom
21.40 (16.40): Svédország-Brazília

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)
férfi csoportmérkőzések, 5. (utolsó) forduló:
A csoport:
16.35 (11.35): Egyesült Államok-Mexikó
kedd 1.30 (20.30): Olaszország-Kanada
kedd 3.35 (22.35): Brazília-Franciaország
B csoport:
14.30 (9.30): Argentína-Egyiptom
20.00 (15.00): Oroszország-Irán
22.05 (17.05): Lengyelország-Kuba

ASZTALITENISZ (Riocentro – 3-as Pavilon)
15.00-03.30 (10.00-22.30): női csapatverseny elődöntő, férfi csapatverseny elődöntő

BIRKÓZÁS – (2-es Karióka Aréna) – 2
15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi kötöttfogás 85 kg és 130 kg selejtezők, elődöntők
21.00-23.45 (16.00-18.45): FÉRFI KÖTÖTTFOGÁS 85 KG ÉS 130 KG vigaszág és ÉREMMÉRKŐZÉSEK

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)
női negyeddöntő:
15.00 (10.00): Új-Zéland – Ausztrália
17.30 (12.30): Egyesült Államok-Németország
23.00 (18.00): Nagy-Britannia – Spanyolország
kedd 1.30 (20.30): Hollandia-Argentína

LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont) – 1
15.00-18.30 (10.00-13.30): DÍJLOVAGLÁS DÖNTŐ

PÁLYAKERÉKPÁR (Rio Olimpiai Velodróm) – 1
15.00-16.20 (10.00-11.20): női sprint nyolcaddöntő, reményfutamok, férfi Omnium (1 km-es időfutam), női Omnium (10 km-es Scratch)
21.00-23.35 (16.00-18.35): FÉRFI OMNIUM (repülőverseny, 40 km-es pontverseny), női Omnium (3 km-es egyéni üldözőverseny, kieséses verseny)

MŰÚSZÁS (Maria Lenk Uszoda)
16.00-17.40 (11.00-12.40): páros, kötelező

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon) – 1
16.00-18.15 (11.00-13.15): női 60 kg negyeddöntő, férfi 52 kg nyolcaddöntő, férfi 69 kg elődöntő, férfi 75 kg negyeddöntő
22.00-00.45 (17-19.45): női 60 kg negyeddöntő, férfi 52 kg nyolcaddöntő, férfi 69 kg elődöntő, férfi 75 kg negyeddöntő, FÉRFI 91 KG DÖNTŐ

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő) – 2
18.00-22.30 (13.00-17.30): FÉRFI ÉS NŐI LASER ÉREMVERSENY, férfi és női 470-es 9., 10. futam, férfi és női 49-es 7., 8., 9. futam

TORNA (Rio Olimpiai Aréna) – 3
19.00-21.10 (14.00-16.10): szerenkénti döntők – férfiak: GYŰRŰ, UGRÁS – nők: GERENDA

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)
női negyeddöntők:
19.10 (14.10): Brazília-Egyesült Államok
20.30 (15.30): Magyarország-Ausztrália
23.20 (18.20): Oroszország-Spanyolország
kedd 0.40 (19.40): Olaszország-Kína

KOSÁRLABDA (1-es Karióka Aréna)
férfi csoportmérkőzések:
B csoport:
19.15 (14.15) Nigéria-Brazília
24.00 (19.00) Spanyolország-Argentína
kedd 3.30 (hétfő 22.30) Litvánia-Horvátország

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)
20.15-23.45 (15.15-18.45): férfi műugrás, 3 m, selejtező

SÚLYEMELÉS (Riocentro – 2-es Pavilon) – 1
20.30-22.30 (15.30-17.30): férfi 105 kg B csoport
Kedd 00.00-01.40 (19.00-20.40): FÉRFI 105 KG A CSOPORT

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)
21.00-05.50 (16.00-00.50): férfi negyeddöntők

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ