Olimpia 2016 menetrend – kedd, augusztus 16.

0
48

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (Copacabana Erőd) – 1
14.00-16.30 (09.00-11.30): FÉRFI 10 KM

TOLLASLABDA (Riocentro – 4-es Pavilon)
13.30-04.00 (08.30-23.00): férfi páros elődöntő, női páros elődöntő, női egyes negyeddöntő, vegyes páros bronzmérkőzés

KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna) – 4
14.00-15.20 (09.00-10.20) – A és B-döntők: FÉRFI C-1 1000 M, NŐI K-2 500 M, NŐI K-1 200 M, FÉRFI K-1 1000 M

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) – 5
14.30-17.40 (09.30-12.40) – férfiak: HÁRMASUGRÁS DÖNTŐ, 1500 m előfutamok, 200 m előfutamok – nők: 5000 m előfutamok, rúdugrás selejtező, 100 m gát előfutamok, DISZKOSZVETÉS DÖNTŐ
SZERDA 01.15-03.50 (20.15-22.50) – férfiak: MAGASUGRÁS DÖNTŐ, 110 M GÁT elődöntő, DÖNTŐ, 400 m gát elődöntő – nők: gerelyhajítás selejtező, távolugrás selejtező, 400 m gát elődöntő, 200 m elődöntő, 1500 M DÖNTŐ

BIRKÓZÁS – (2-es Karióka Aréna) – 2
15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi kötöttfogás 66 kg és 98 kg selejtezők, elődöntők
21.00-23.45 (16.00-18.45): FÉRFI KÖTÖTTFOGÁS 66 KG ÉS 98 KG vigaszág és ÉREMMÉRKŐZÉSEK

KÉZILABDA (Jövő Aréna)
15.00-03.30 (10.00-22.30): női negyeddöntő

LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont)
15.00-18.00 (10.00-13.00): díjugratás, csapatverseny selejtező

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda) – 1
15.00-16.50 (10.00-11.50): férfi műugrás, 3 m, elődöntő
23.00-00.45 (18.00-19.45): FÉRFI MŰUGRÁS, 3 M, DÖNTŐ

PÁLYAKERÉKPÁR (Rio Olimpiai Velodróm) – 3
15.00-16.50 (10.00-11.50): női sprint negyeddöntő, az 5-8. helyért, férfi Keirin első forduló, reményfutam, női Omnium (500 m-es időfutam)
21.00-23.50 (16.00-18.30): NŐI SPRINT elődöntő, DÖNTŐ, NŐI OMNIUM (repülőverseny, 25 km-es pontverseny), FÉRFI KEIRIN második forduló, DÖNTŐ

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)
női negyeddöntő

ASZTALITENISZ (Riocentro – 3-as Pavilon) – 1
16.00-19.00 (11.00-14.00): női csapatverseny bronzmérkőzés
SZERDA 00.30-03.30 (19.30-22.30): NŐI CSAPATVERSENY DÖNTŐ

KOSÁRLABDA (1-es Karióka Aréna)
16.00-05.00 (11.00-00.00): női negyeddöntő

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon) – 1
16.00-18.15 (11.00-13.15): női 51 kg negyeddöntő, férfi 56 kg negyeddöntő, férfi 64 kg negyeddöntő, férfi 81 kg elődöntő, férfi +91 kg negyeddöntő
22.00-00.45 (17.00-19.45): női 51 kg negyeddöntő, férfi 56 kg negyeddöntő,  férfi 64 kg negyeddöntő, férfi 81 kg elődöntő, férfi +91 kg negyeddöntő, FÉRFI 60 KG DÖNTŐ

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)
16.00-22.50 (11.00-17.50): férfi negyeddöntő

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)
17.00-00.15 (12.00-19.15): férfi elődöntő

LABDARÚGÁS (Mineirao, Maracana Stadion – Belo Horizonte, Rio de Janeiro)
18.00-21.00 (13.00-16.00): női elődöntő
21.00-00.00 (16.00-19.00): női elődöntő

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő) – 2
18.00-22.30 (13.00-17.30): FINNDINGI ÉREMVERSENY, férfi és női 49-es 10., 11., 12. futam, NACRA ÉREMVERSENY, férfi és női Laser tartaléknap, férfi és női 470-es tartaléknap

MŰÚSZÁS (Maria Lenk Uszoda) – 1
19.00-20.10 (14.00-15.10): PÁROS DÖNTŐ

TORNA (Rio Olimpiai Aréna) – 3
19.00-21.00 (14.00-16.00) – szerenkénti döntők – férfiak: KORLÁT, NYÚJTÓ, nők: TALAJ

SÚLYEMELÉS (Riocentro – 2-es Pavilon) – 1
20.30-22.30 (15.30-17.30): férfi +105 kg B csoport
SZERDA 00.00-01.40 (19.00-20.40): FÉRFI +105 KG A CSOPORT

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)
21.00-05.50 (16.00-00.50): férfi és női elődöntő

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ